Hakkımızda1993 yılında kurulan firmamız kendine ait üretim tesislerinde içten yanmalı motorlar için 50-250 Mm arası çeşitli marka ve modelde piston ve piston pimi üretmektedir.

Kurulduğu günden bugüne kalite anlayışını ve kapasitesini sürekli olarak geliştiren Doğan Piston, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek üretime dünya standartlarını yakalamak, iç ve dış pazardaki müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı ve sonuç odaklı çözümler sunmakta ve mutlak müşteri memnuniyetinin sağlanması için çalışmaktadır.


Kalite standartlarına uygun olarak üretim ve satış sonrası süreçlerini en üst seviyelere çıkarmak ve mutlak müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Doğan Piston Ts En ISO 9001-2008 Toplam Kalite Yönetim Sistemi’ni üretiminin her aşamasında en etkin biçimde uygulamaktadır. Ürün ve kullanım güvenliği konusunda firmamız “maksimum kalite – sıfıra hata ürün” hedefini kendine ilke edinmiştir.


Hedef doğrultusunda makine parkında ve kalite kontrol sistemlerinde ağırlıklı olarak en üst düzey Japon teknolojisi tezgahlar kullanmakta ve tezgah parkını her geçen gün geliştirmektedir.Firm olarak üretim süreçlerinde ara kontroller ve üretim sonrası tüm kalite kontroller yaplmakta, ürün sto ve ulaşım koşulları dikkate alınarak ürünün kounması için uygun ambalajlama yapılmaktadır.